úterý 12. března 2013

Zkušební zátiší

 Pustili jsme se do toho !
A i když skáčeme přes krabice, neustále přemisťujeme kufříky s nářadím a spánkové "znovuzrození" po namáhavé práci probíhá na pohovce v obývacím pokoji, ohromně mě to baví !!!

 Ještě si užijeme ..

 ÁÁÁááá PPLko mi právě veze lišty a sokly.
Trochu vám závidím ty vůně čistících prostředků a nadšené jarní dekorování. Nadruhou stranu mi tu voní čerstvá výmalba zdí, nová podlaha, krabice s novým nábytkem a včera umyté okno (ano - dneska sněží)..
Hrozitáááánsky jsem se bála té barvy, hlavně kvůli tzv. "kocourům". Ale je fakt duluxusní ! Stačil jeden nátěr a nádhera byla na světě. Horší to bylo s podlahou. Tu jsme pokládali poprvé. Opruz, co vám budu povídat. Ale je jedním slovem nádherná a hlavně dřevěná !!! Aktuálně popíjím kávu, nabíjím baterie do "aku" a píšu si seznam do hobby marketu.
 Zajíci, kuřátka a cibuloviny musí holt počkat.

 Tak vám posílám takové malé náhledové okénko ..


12 komentářů:

 1. .... waw, Eli, to je nádhera přenádherná !!!! Můžu se zeptat co je to za barva ????? Vypadá to skvěle .... Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Marki!
   Barva ? Černá od Duluxu, namíchaná v Obi :)

   Vymazat
  2. Eli, děkuju .... Dulux je dobrá volba, doma už nemalujeme ničím jiným .... je sice dražší, ale fakt kvalita,.... nedávno jsme byli nuceni po dvou letech vymalovat kus zdi v obýváku, /malý synovec objevil kouzlo fixů/ a manžel zkusili přemalovat jen ten kousek a po uschnutí to nešlo vůbec poznat, ani po dvou letech nevybledla, to mě fakt dostalo .... Marki

   Vymazat
 2. PS: Teď jsem si všimla té "super vázy - žárovky" .... je nádherná, já jí chci takýýýýýýý ..... Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě těší, mně se tak strašně zalíbila .. právě pro svou jednoduchost ! A teď jí mají dokonce slevněnou .. v NordicDay.

   Vymazat
  2. Eli, děkuju za tip, hned se tam jdu "mrknout" ... Marki

   Vymazat
 3. Z textu čiší radost z toho, jak se dílo daří. Nepochybuju, že to bude naprostá paráda, hlavně se těším na foto podlahy. Zatiší na u černé zdi je skvělé, černá je krásné zákulisí a zároveň elegance sama. Kuřátka počkají napřesrok .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Renat, včera, tou dobou, kdy jsi psala komentář jsme připevňovali stropní a podlahové lišty .. ani si nedokážeš představit, jak rychle mě radost opustila a byla jsem do nové, krásné, černé zdi ochotna mlátit hlavou vzteky.
   Dnes už je zase lépe .. :)
   El.

   Vymazat
 4. Eli, bude to lepší, než jsem si předtavovala v nejdivočejších snech, jsem si jistá! Vydržte do konce a hlavně pak vííííííce fotek!!! Držím palce;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko,
   jen tiše doufám, že výsledek bude minimálně takový, jaký očekávám a jaký si od toho slibuju.
   Uvidíme.
   Děkuji.
   El.

   Vymazat
 5. Černá vypadá po čertech dobře. Těším se na víc fotek !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jsem nadšená .. i já se těším na víc .. ! : )))
   El.

   Vymazat